Michaela Freeman je tvůrčí osobností s mnoha talenty a dvěma dekádami zkušeností v různých oborech. Její dovednosti zahrnují umění a design, psaní, překlady, rozvoj konceptů, projektový management a PR. Skrze motivační kurzy a konzultace také pomáhá ostatním se spuštěním jejich vlastní kreativity.

Mezi její klienty pro externí služby se řadí mnoho společností a institucí jako jsou firma Lasvit, Národní muzeum, Národní divadlo, Dalkey Archive Press, Art for Life, JBJ Film, Karlova univerzita nebo Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze.

Kromě tvůrčí práce je Michaela jednou z našich předních organizátorů v oblasti terapií za pomoci zvířat. Spoluzaložila a rozjela Pomocné tlapky, první českou organizaci, která cvičí asistenční psy pro zdravotně postižené.

Tři koncepty jsou společné všem jejím různorodým aktivitám: Světlo, Kreativita a Transformace. MagnaGarden je ztělesněním těchto konceptů, “protože kreativní využití světla transformuje chápání našeho okolí a umožňuje nám spatřit skutečnou krásu světa. Blíž.”

fOTOGRAFIE: jANA LABUŤOVÁ

fOTOGRAFIE: jANA LABUŤOVÁ