Ačkoli je naším hlavním zaměřením poskytovat umění pro velké prostory, rádi vyhovíme i jednotlivým klientům. Žádný projekt není příliš malý. Ať už sháníte dokonalý dárek pro nadšeného zahradníka nebo hledáte umění, kterým byste zaplnili prázdné stěny, jsme tu a rádi vám pomůžeme.

Aktuální kolekce

Asistovaný výběr

Doporučení rámování

Na tomto webu vystavujeme Aktuální kolekci obrazů, které jsou k dispozici za přátelské ceny. Tyto kousky jsou připraveny k tisku a mohou být odeslány v rámci pár dnů. Některé si můžete přímo prohlédnout v našem showroomu v Praze, objednat si je tam nebo i vyzvednout.

Náš archiv je rozsáhlý a správná volba může být náročná. Máte-li specifické požadavky, jako například barvu interiéru, se kterou chcete obraz sladit, specifickou velikost nebo oblíbenou květinu, prosím kontaktujte nás a my vám dodáme doporučení a nápady. Nejlepší bude, pokud nám pošlete i pár fotografií vašeho prostoru a rozměry.

V našem pražském showroomu prezentujeme obrazy ve vysoce kvalitních rámech, které nám připadají obzvlášť vhodné a zajímavé. Hledáte-li rychlé řešení, snadno si můžete objednat obrazy v rámech „jak jsou zde“. Můžeme také doporučit určitý typ rámování nebo se s vámi setkat v rámařství a pomoci vám s výběrem. Tato služba je zpoplatněna.

locations-new.jpg

Vizualizační služby

Dovolte nám, abychom vám pomohli představit si výsledky. Rádi poskytneme náhledové obrázky vašim designerům a architektům, abyste mohli plánovat a představit si prostor už s tím správným uměním. Nebo nám pošlete své požadavky, rozměry prostoru a fotografie. Vložíme do nich vybrané obrazy a vizualizace vám pošleme. Tato služba je zpoplatněna.

Svatební květiny

Vytvořte si jedinečnou vzpomínku na svatební den. Požádejte své floristy, aby nám poslali vzorky vašich svatebních květin. Dostanete je zpět zachycené navždy ve formě umění. Cena se odvíjí od náročnosti požadavků.

Exkluzivní služby

Máte zájem o něco extra? Obraz, který nikdo jiný mít nebude? Umění vytvořené přímo z vaší zahrady? Skenografii speciálně vytvořenou pro Vaši ženu, zachycující její oblíbené květiny? Rádi přijímáme nové výzvy a jsme připraveni věnovat pořádnou dávku úsilí tomu, abychom vaše sny přeměnili na realitu.